Jaki alkomat dla firm jest najlepszy?

Coraz częściej alkomaty są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z różnych branż. Jest to najprostszy sposób na to, aby sprawdzić trzeźwość pracowników przed dopuszczeniem ich do pracy. Warto pamiętać, że osoba koordynująca pracę załogi ma obowiązek sprawdzić, czy jest ona zdolna do wykonywania obowiązków. Pomiar trzeźwości może odbywać się każdego dnia lub okazyjnie.

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Podczas wyboru alkomatu należy kierować się przede wszystkim jakością. Nie sprawdzą się tutaj przeciętne modele, które zostały stworzone z myślą o osobach prywatnych. Sklep-alkomaty.pl ma w swojej ofercie szeroki wybór urządzeń, które doskonale sprawdzą się w przedsiębiorstwach, czy też instytucjach publicznych.

Wytrzymałe alkomaty elektrochemiczne
Sklep z alkomatami ma w swojej ofercie różnego typu urządzenia, jednak szczególną uwagę warto poświęcić modelom elektrochemicznym. Cechują się one wysoką jakością i niezawodnością. Decydując się na zakup urządzenia renomowanego producent możemy mieć pewność, że pozostanie ono w perfekcyjnym stanie długie lata. Czuły czujnik elektrochemiczny gwarantuje wysoką precyzję pomiaru. Nie musimy więc obawiać się tego, że otrzymany wynik będzie niezgodny z stanem rzeczywistym. Dodatkowym plusem jest to, że takie modele są niezwykle żywotne i odporne na warunki eksploatacji.

Funkcjonalne alkomaty z drukarką
Ciekawą propozycją są alkomaty, które posiadają wbudowana drukarkę. Dzięki nim możemy natychmiast wydrukować wynik pomiaru. Dostępne są również modele z drukarką zewnętrzną. Oba urządzenia łączą się ze sobą poprzez moduł Bluetooth. Łączność bezprzewodowa sprawia, że szybko i bezproblemowo wydrukujemy niezbędny dokument. Nie musimy posiadać przewodów, co wpływa na wysoki komfort eksploatacji. W wielu przypadkach istnieje możliwość wydruku wyniku pomiaru w kilku językach, co stanowi dodatkowe ułatwienie.
Warto mieć świadomość, że każdy alkomat wymaga systematycznej kalibracji. Przed zakupem należy więc zwrócić uwagę, co ile pomiarów należy przeprowadzać tę czynność.

Podobał Ci się ten wpis?

Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ile głosów: 0

Bądź pierwszy, który oceni ten artykuł 🙂

Przepraszamy, że ten artykuł nie był dla Ciebie przydatny 🙁

Ale możemy go poprawić!

Możesz nam napisać jak możemy uczynić go lepszym?

Przeczytaj inne:
535 KM ile to kW (kilowatów)?

535 KM po przeliczeniu na kW (kilowaty) to 393,38 kW, a po przeliczeniu na brytyjskie konie mechaniczne to 527,67 BHP...

Zamknij