Subaru Forester – auto dla aktywnych

Początkowo crossover, który dopiero udowadniał, jak komfortowe jest to rozwiązanie. Z czasem rasowy SUV zachwycający nowoczesną technologią. Dziś jeden z czołowych samochodów o miejskim charakterze. Subaru Forester wie, czego potrzeba współczesnemu kierowcy.

Aktywnie przed siebie!

Czym jest Forester? W dosłownym tłumaczeniu – mieszkańcem lasu. A tak naprawdę autem sportowo-użytkowym, które już od kilku generacji zachwyca pomysłami na dynamiczną jazdę. Wygodny i przestronny, sprawdza się w mieście i poza nim, przekonując do tego, aby poruszać się na co dzień pełnokrwistym SUV-em. Udoskonalana z każdą kolejną odsłoną technologia pozwoliła na stworzenie samochodu dla aktywnych, pewnych siebie kierowców, którzy lubią wyzwania, ale jednocześnie cenią bezpieczeństwo oraz pewność za kółkiem.

Miej pewność: zawsze!

Subaru Forester bazuje na konstrukcji Imprezy, zyskując w ten sposób zwinność, mimo dość masywnej budowy. Na pierwszy rzut oka auto wydaje się toporne, wszystko zmienia się jednak, gdy zajmujemy miejsce za kierownicą. Samochód porusza się zwinnie, ale zarazem pewnie nie tylko za sprawą lekko podniesionego zawieszenia, ale także silnika w układzie Boxer oraz napędu na cztery koła.

Obecność takich detali, jak grill, zderzak czy osłona bagażnika, podkreśla terenowy charakter auta. Drobne zmiany przeprowadzone w ciągu kilku ostatnich lat tylko wzmocniły oryginalny efekt, dzięki któremu Subaru Forester wyróżnia się spośród innych SUV-ów.

Auto pozostaje przy tym komfortowe i to niezmiennie od kilku lat: wyprofilowane wysokie fotele, spora przestrzeń w kabinie oraz 400-litrowy bagażnik zapewniają niezbędny komfort nawet podczas kilkugodzinnej jazdy. Siłą Forestera pozostaje również ujmujący wygląd, przemawiający do wyobraźni zarówno miłośników aktywnej jazdy po wertepach, jak i tych, którzy nie lubią wysuwać nosa poza miasto. Zadowoli jednak każdego, kto ceni bezpieczną, wygodną jazdę w stylowej odsłonie.

Podobał Ci się ten wpis?

Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ile głosów: 0

Bądź pierwszy, który oceni ten artykuł 🙂

Przepraszamy, że ten artykuł nie był dla Ciebie przydatny 🙁

Ale możemy go poprawić!

Możesz nam napisać jak możemy uczynić go lepszym?

Przeczytaj inne:
613 kW ile to KM (koni mechanicznych)?

613 kW po przeliczeniu na konie mechaniczne to 833,68 KM, a po przeliczeniu na brytyjskie konie mechaniczne to 822,26 BHP...

Zamknij