KIA leasing dla każdego

Artykuł sponsorowany

Leasing to obecnie jedna z najczęściej spotykanych form finansowania auta. Aby zakupić zupełnie nowy pojazd, nie trzeba już korzystać z oferty kredytu konsumenckiego, a zamiast tego można skorzystać z atrakcyjnego leasingu. Od kiedy na mocy ustawy deregulacyjnej nie trzeba już prowadzić działalności gospodarczej, aby móc skorzystać z leasingu (dla osób prywatnych dostępny jest tzw. leasing konsumencki lub leasing osobisty) popularność tego rodzaju finansowania auta znacznie wzrosła.

Leasing jest atrakcyjny ze względu na korzystne warunki i niższe opłaty w stosunku do tradycyjnego kredytu konsumenckiego, a także powiązanie z ciekawą ofertą dostępnych samochodów. W ramach leasingu można zakupić zarówno auta używane, jak i nowe. Po określonym czasie samochód można albo wykupić, albo oddać – to leasingobiorca decyduje czy jest zadowolony z auta i chce je wykupić na własność. Jakie samochody marki KIA dostępne są w ramach leasingu w Mylease?

Co wyróżnia samochody marki KIA?

KIA Corporation to południowokoreański gigant w dziedzinie motoryzacji, który z sukcesem podbija także europejskie rynki. W jego ofercie dostępne są samochody osobowe, vany, SUVy, a także auta dostawcze i ciężarowe. Marka jest częścią większego koncernu Hyundai Motor Group. Samochody marki KIA wyróżnia przede wszystkim ciekawa stylistyka jakość, nad którą marka sumiennie pracowała w ostatnich latach (w Raporcie Jakości z 2021 roku przeprowadzonym przez Tygodnik Auto Świat marka KIA zajęła 2. miejsce, wyprzedzając marki takie jak Toyota czy Mazda), a także bogate wyposażenie zapewniające dostęp do najnowszych osiągnięć z dziedziny bezpieczeństwa i multimediów.

W ramach KIA leasing dostępne są takie modele aut jak: miejska KIA Creed, lubiąca wyzwania KIA Sportage, ekskluzywna KIA Sorento, czy zwinna KIA Rio. Auta dostępne są w różnych wersjach nadwozia, a także z różnymi skrzyniami biegów – automatycznymi bądź ręcznymi.

Dlaczego warto wybrać leasing Mylease samochodu KIA?

  • Samochody KIA doceniane są zarówno w rankingach, jak i przez kierowców.
  • Leasing Mylease opiera się na jasnych warunkach i przejrzystych zasadach.
  • Leasing jest bardzo elastyczny – pozwala na określenie okresu finansowania, wysokości wpłaty własnej, a także zasad wykupu auta.
  • Z leasingu mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy.
  • Konsultanci Mylease chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać najkorzystniejsze warunki – w tym niską miesięczną ratę leasingu.

Podobał Ci się ten wpis?

Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Ile głosów: 1

Bądź pierwszy, który oceni ten artykuł 🙂

Przepraszamy, że ten artykuł nie był dla Ciebie przydatny 🙁

Ale możemy go poprawić!

Możesz nam napisać jak możemy uczynić go lepszym?

Przeczytaj inne:
542 KM ile to kW (kilowatów)?

542 KM po przeliczeniu na kW (kilowaty) to 398,53 kW, a po przeliczeniu na brytyjskie konie mechaniczne to 534,57 BHP...

Zamknij