Abarth 595 Elaborabile – doznania na wysokim poziomie

Rozsmakuj się w możliwościach, jakie kryją się pod nazwą Elaborabile. Twórcy przeszli samych siebie, aby zagwarantować Ci niezapomniane przeżycia i prostą przyjemność z jazdy. Będziesz pozytywnie zaskoczony, jak wiele oferuje tak niepozornie prezentujące się auto. Czas poznać je nieco bliżej.

Sportowy duch!

Nie jest chyba niczym dziwnym, że siadając za kierownicę samochodu oczekujemy czegoś więcej, niż tylko możliwości przemieszczenia się z punktu A do punktu B. To niewyrażalna czasem ochota na to, aby poczuć się jak na torze wyścigowym, sprawdzić na co stać maszynę, a także przekonać się, ile przyjemności daje większa porcja adrenaliny.

To wszystko staje się możliwe dzięki Abarthowi, którzy od samego początku tworzył samochody z myślą o tym, aby zapewnić kierowcy niezwykłe doznania. Poczynając od sylwetki, a na akcesoriach kończąc – każdy element powstał po to, aby sprawiać radość podczas jazdy. To udowadnia również jeden z nowszych modeli Skorpiona – Elaborabile.

Mikro klasa, maksi możliwości

Abarth 595 Elaborabile o klasa mikro samochodów osobowych przeznaczonych do codziennej jazdy po mieście, zaopatrzona w rozwiązania znakomicie sprawdzające się poza nim. Sportowa stylistyka ma wpływ nie tylko na wygląd, ale także aerodynamikę maszyny. Powiększony wlot powietrza zapewnia ciągłą kontrolę nad nagrzewaniem silnika, natomiast takie elementy, jak przedni i tylny zderzak, boczne osłony oraz spoiler pozytywnie oddziałują na możliwości jezdne sprawiając, że kierowanie nim to wyłącznie przyjemność i zarazem pewność na drodze.

Do dyspozycji czeka 4-cylindrowa jednostka w układzie rzędowym 1.4 Turbo T-Jet o mocy 145 KM. Dzięki niej możesz rozpędzić się do 210 km/h, ale to nie wszystko. Decydując się na zakup Elaborabile otrzymujesz tryb sportowy w standardzie oraz wystylizowane wnętrze, które zapewni Ci wysokie poczucie estetyki i jednocześnie pełen komfort. Model znakomicie sprawdzi się jako pierwsze sportowe auto, którym zechcesz czym prędzej wyruszyć przed siebie.

Podobał Ci się ten wpis?

Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ile głosów: 0

Bądź pierwszy, który oceni ten artykuł 🙂

Przepraszamy, że ten artykuł nie był dla Ciebie przydatny 🙁

Ale możemy go poprawić!

Możesz nam napisać jak możemy uczynić go lepszym?

Przeczytaj inne:
164 KM ile to kW (kilowatów)?

164 KM po przeliczeniu na kW (kilowaty) to 120,59 kW, a po przeliczeniu na brytyjskie konie mechaniczne to 161,75 BHP...

Zamknij