Subaru Forester – symbol bezpieczeństwa

Co może zagwarantować współczesne auto sportowo-użytkowe? Przede wszystkim funkcjonalność, której próżno szukać w innych autach tego segmentu. Subaru Forester obecny na drogach od 1997 roku ugruntował swoją pozycję będąc samochodem, który odpowiada na oczekiwania obecnego kierowcy: gwarantuje pewność na drodze, zapewnia maksymalny komfort, a do tego pozostaje niezawodnym partnerem.

Generacja na piątkę!

Subaru Forester zachwyca kierowców już od ponad dwóch dekad. Początkowo był odpowiedzią na wymagania tych, którzy poszukiwali sprawdzonego crossovera. Obecnie mamy przyjemność poruszać się już piątą generacją modelu, któremu znacznie bliżej do funkcjonalnego SUV-a. Trzy wersje silnikowe dostępne w sprzedaży umożliwiają wybór rozwiązania skrojonego na miarę, a obecność nowoczesnego wyposażenia skłania ku temu, aby to właśnie Forester stał się naszym kompanem w codziennych zmaganiach na drodze.

W lesie czy mieście – tak samo niezawodny

Jak sama nazwa wskazuje, Forester znakomicie radzi sobie tak na równej nawierzchni, jak i nieco bardziej wymagającej drodze z dala od cywilizacji. Zawdzięczamy to silnikowi w układzie bokser, znakomicie radzącemu sobie w każdych warunkach i potrafiącemu wyciągnąć z auta to, co w nim najlepsze – siłę i nieugiętość. Stabilność zapewnia stały napęd na wszystkie koła, nowoczesne zawieszenie oraz bezstopniowa skrzynia biegów. Jazda przebiega płynnie i tak, jak chce tego kierowca. SI-DRIVE jeszcze bardziej potęguje wrażenie, że można więcej, szybciej i pewniej. Wybór trybu jazdy ogranicza się do przycisku. Reszta dzieje się sama.

Luksus w nowoczesnym wydaniu

Wyposażenie również nie pozostawia sobie równych. Kokpit został wyważony w taki sposób, aby nadmiernie nie rozpraszać kierowcy. Wielofunkcyjny wyświetlacz na bieżąco informuje o wszystkim, co dzieje się zarówno z samochodem, jak i tym, co znajduje się wokół niego. Umieszczony nad tablicą przyrządów zawsze znajduje się w zasięgu wzroku. Intuicyjne prowadzenie ułatwiają również przyciski na kole kierownicy rozmieszczone tak, aby bez odrywania wzorku od drogi móc odebrać połączenie telefoniczne lub włączyć radio. Wszystko po to, aby jazda Subaru należała do przyjemnych.

Podobał Ci się ten wpis?

Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ile głosów: 0

Bądź pierwszy, który oceni ten artykuł 🙂

Przepraszamy, że ten artykuł nie był dla Ciebie przydatny 🙁

Ale możemy go poprawić!

Możesz nam napisać jak możemy uczynić go lepszym?

Przeczytaj inne:
86 kW ile to KM (koni mechanicznych)?

86 kW po przeliczeniu na konie mechaniczne to 116,96 KM, a po przeliczeniu na brytyjskie konie mechaniczne to 115,36 BHP...

Zamknij