Jak wybrać powłokę grafenową do lakieru samochodowego?

Chcesz, aby twoje auto zawsze lśniło, jak zaraz po wyjechaniu z salonu? Zadbaj o powłokę grafenową, aby nadać mu niesamowitego wyglądu. Dzięki dobrze dobranej powłoce grafenowej zawsze możesz szczycić się pięknym, lśniącym autem. Dowiedz się jedynie, jak ją wybrać, aby spełniała twoje wszystkie oczekiwania.

Powłoka grafenowa – co warto wiedzieć?

Powłoka grafenowa to jedna z powłok ochronnych stosowana na samochody. Należy ona do klasy premium, ponieważ jej działanie pokazuje to, co najlepsze w każdym aucie. Użycie powłoki grafenowej łączy się z wydobyciem świetnego błysku, niesamowitej jakości działaniu i pozostawieniem trwałego efektu. Taka powłoka wpływa nie tylko na jakość lakieru widoczną gołym okiem, lecz także na jego bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu powłoki grafenowej nie trzeba martwić się o mycie samochodu. Używanie powłoki ułatwia usuwanie szkodników z lakieru, np. owadów oraz śladów po opadach atmosferycznych. Powłoka grafenowa w znacznym stopniu wpływa na zmniejszenie przywierania brudu do szyb, felg oraz całego lakieru. Poza tym sprawia, że ten staje się twardszy i mniej podatny na wszelkie zarysowania oraz uszkodzenia. To, co widoczne gołym okiem, taka powłoka ceramiczna, w tym przypadku grafenowa, nadaje blasku, połysku i szklistości, niezależnie od pogody, pory roku czy warunków atmosferycznych.

Jak wybrać powłokę grafenową, która spełni oczekiwania?

Wybierając powłokę grafenową, należy zwracać uwagę na kilka ważnych cech, które wpływają na zachowanie powłoki w trakcie użytkowania. Przed zakupem powłoki grafenowej należy sprawdzić jej skład oraz jakość produktu, opinie odnośnie producenta na rynku, stosunek ceny do jakości oraz opinie klientów dotyczące danego produktu. Ludzie najczęściej wiedzą, co mówią i są w stanie dobrze doradzić. Zakup powłoki grafenowej powinien spełniać oczekiwania konsumenta. Nie warto na niej oszczędzać. Samochód ma wyglądać dobrze, nowocześnie i elegancko. Jeśli powłoka grafenowa będzie słabej jakości, spodziewany efekt nie będzie trwały i mocny. Należy pamiętać o tym, że wydanie pieniędzy na powłokę grafenową na dłuższą metę zapewnia niesamowite oszczędności. Dzięki niej samochód jest odporny na zarysowania, opady atmosferyczne, temperaturą oraz delikatne uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo dzięki takiej powłoce auto można czyścić znacznie rzadziej, ponieważ powłoka grafenowa odpycha brud – chroni przed kurzem, piaskiem, żwirem, kamieniami, owadami czy też plamami, np. od chemikaliów czy napojów.

Koszt powłoki grafenowej zależny jest od wielu czynników. Zazwyczaj wynosi on ponad tysiąc złotych, ale nie przekracza 4/5. Wiele zależy od wariantu i sposoby nakładania powłoki. Dobrze jest wybierać powłoki kilkuletnie, aby efekt ochrony i lśnienia trwał znacznie dłużej. Warto zaznaczyć również, że nakładanie powłoki grafenowej głównie odbywa się w specjalnych punktach. To, w jakiej cenie pracownik chce wykonać zabieg auta, zależy od renomy punktu oraz od miejscowości. Warto przed zostawieniem samochodu w takim miejscu sprawdzić opinie i wiedzę specjalisty, aby oddać auto na pewno w dobre ręce. Należy też pamiętać o tym, że powłoki wymagają okresowych przeglądów. Co 3, 6 i 12 miesięcy należy odstawić ponownie auto do właściwego punktu, aby profesjonaliści pozbyli się wszelkich brudów oraz odświeżyli efekt hydrofobowy. To zapewnia 100% bezpieczeństwa i zadowolenia z jakości powłoki grafenowej.

Gdzie kupić wysokiej jakości powłoki?

Powłoki ceramiczne, tytanowe, grafenowe czy kwarcowe należy kupować w specjalnych sklepach, w których liczy się jakość sprzedawanego towaru. W specjalistycznych punktach można mieć pewność, że oferowany produkt spełni oczekiwania. Jeśli kupuje się kosmetyki do samochodu w marketach, mogą być one niskiej jakości czy też mogą nie wpływać odpowiednio na samochód – zarówno jego karoserię, jak i wnętrze. Sklep z kosmetykami samochodowymi Motogo oferuje popularne, dobre jakościowo produkty w atrakcyjnych cenach. 

W sklepie Motogo można zakupić kosmetyki do mycia i suszenia auta, takie usuwające trudne zabrudzenia, umożliwiające zabezpieczenie lakieru i wydłużające jego żywotność, a także kosmetyki do pielęgnacji wnętrza, szyb, szkła, felg czy opon. W sklepie dostępne są również kosmetyki do korekty lakieru czy polerowania oraz akcesoria do czyszczenia auta. W ofercie Motogo znajdują się również odkurzacze, dmuchawy, pianowice, mierniki lakieru czy szlifierki. Dzięki bogatej ofercie sklepu każdy może w nim znaleźć coś dla siebie.

Podobał Ci się ten wpis?

Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Ile głosów: 1

Bądź pierwszy, który oceni ten artykuł 🙂

Przepraszamy, że ten artykuł nie był dla Ciebie przydatny 🙁

Ale możemy go poprawić!

Możesz nam napisać jak możemy uczynić go lepszym?

Przeczytaj inne:
810 kW ile to KM (koni mechanicznych)?

810 kW po przeliczeniu na konie mechaniczne to 1101,6 KM, a po przeliczeniu na brytyjskie konie mechaniczne to 1086,51 BHP...

Zamknij