Dobór akcesoriów i węży do odkurzacza na myjni

Dobór akcesoriów i węży do odkurzacza na myjni

Wciąż powstają nowe myjnie bezdotykowe. Obecnie, w Polsce jest ich cała masa. Praktycznie w każdej, większej miejscowości jest ich kilka lub kilkanaście. Jeszcze nie tak dawno, konkurencja była praktycznie zerowa, a ludzie z braku możliwości wyboru stawiali na tę najbliżej położoną. Obecnie, myjnie bezdotykowe potrafią się między sobą diametralnie różnić, a osoby doceniające jakość potrafią przejechać kilka kilometrów więcej, aby dotrzeć na tę swoją ulubioną.

Jak wyróżnić się na tle konkurencji?

Podstawowa zasada to oferowanie wysokiej jakości usług. Istnieje jednak jeszcze jeden dobry sposób, na przekonanie klientów do wybrania właśnie naszego punktu. Chodzi o usługi dodatkowe, które mogą wpłynąć na decyzję. Klient, przyjeżdżający na myjnie z chęcią skorzysta z dodatkowych udogodnień, których nie ma nigdzie indziej.
Niezależnie od tego, czy planujesz od razu postawić cały kompleks czy rozbudowywać myjnie w czasie, stwórz idealną koncepcję myjni. Zaplanuj, co gdzie powinno się znaleźć oraz jakie akcesoria chcesz zapewnić odwiedzającym. Taki plan pomoże w sensownym zagospodarowaniu przestrzeni, którą posiadasz.

Akcesoria, które musisz mieć

Jednym z podstawowych atrybutów, z których ludzie chętnie korzystają, jest odkurzacz. Taki sprzęt zwiększa popularność myjni, a także wpływa na wzrost zarobków właściciela. Choć standardowe odkurzacze znajdują się praktycznie w każdym punkcie, to także w tej dziedzinie możesz znaleźć innowacje. Jak? Postaw na nowoczesne akcesoria do odkurzaczy do myjni, których nie posiada konkurencja. Dobry odkurzacz z odpowiednio wyprofilowanymi końcówkami pomoże w usunięciu brudu i kurzu. Wpłynie na końcową ocenę klienta co do danej myjni. Większość właścicieli myjni początkowo stawia odkurzacze, gdyż stanowią one niezbędny punkt zagospodarowania myjni, jednak nie dba o rozwój tego elementu, a warto.

Zapewnij sobie atrakcyjność wśród konkurencji

Dodatkowe urządzenia, które dobrze działają sprawiają, że to właśnie ten punkt klient wybierze. Na tle ogromnej konkurencji jedynym wyróżnikiem może być wysoka jakość usług. Jeżeli chcesz mieć dobrze prosperujący punkt, dbaj o jakość maszyn, wprowadzaj innowacje, których nie ma konkurencja. Ogromny potencjał mają także płatności bezgotówkowe i specjalnie przygotowane do tego maszyny. Większość ludzi płaci obecnie kartą czy telefonem, a chcąc pojechać na myjnie, nie ma monet przy sobie. Automat do płatności bezgotówkowych pozwoli na zdobycie większej ilości klientów. To także sposób na to, aby klienci płacili więcej. Pewnie niejednokrotnie kierowcy postawiliby na dłuższe mycie samochodu, jednak z wygrzebanych w portfelu drobnych wynika, że mogą go jedynie opłukać z brudu.

Wbrew pozorom, poza podstawowym wyposażeniem jak odkurzacze, na myjniach samochodowych ciężko znaleźć dodatkowe akcesoria. Nie chodzi tutaj o stary, ledwo działający odkurzacz, a o dobrej jakości sprzęt, który pozwoli na kompleksowe sprzątanie samochodu.

Podobał Ci się ten wpis?

Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Ile głosów: 1

Bądź pierwszy, który oceni ten artykuł 🙂

Przepraszamy, że ten artykuł nie był dla Ciebie przydatny 🙁

Ale możemy go poprawić!

Możesz nam napisać jak możemy uczynić go lepszym?

Przeczytaj inne:
885 KM ile to kW (kilowatów)?

885 KM po przeliczeniu na kW (kilowaty) to 650,74 kW, a po przeliczeniu na brytyjskie konie mechaniczne to 872,88 BHP...

Zamknij