Czy warto inwestować w stacje ładowania samochodów elektrycznych dla obiektów noclegowych?

Praktycznie każde auto z napędem elektrycznym można naładować przy pomocy specjalnej ładowarki, którą konsumenci otrzymują od producenta w zestawie. Niemniej jednak taka forma ładowania zajmuje mnóstwo czasu (od kilku do kilkunastu godzin), co w przypadku wyjazdów służbowych lub wakacyjnych, niekoniecznie jest satysfakcjonujące dla gości obiektów noclegowych. 

Czy można zoptymalizować ten proces? Tak! Rozwiązaniem jest stacja ładowania dla samochodów elektrycznych, którą niemal każdy może zamontować w części zewnętrznej. Zobacz, jak to zrobić, jakich urządzeń użyć i o czym pamiętać, by inwestycja była maksymalnie satysfakcjonująca. 

Kiedy warto zainwestować w stacje ładowania samochodów elektrycznych dla obiektu noclegowego?

Chcesz iść z duchem czasu? Jest to zatem najlepszy moment, by zaoferować swoim gościom ładowarki dla ich elektrycznych aut. Informacja o takim wyposażeniu bez wątpienia będzie mieć ogromny wpływ na jakość oferty, prestiż obiektu i satysfakcję użytkowników aut elektrycznych. Podróżowanie w celach rekreacyjnych jest obecnie niezwykle stresujące dla właścicieli aut elektrycznych. Zawsze muszą oni wcześniej analizować rozmieszczenie stacji ładowań i planować niemal każdy swój ruch. Udostępniając im takie możliwości, rozwiązujesz ich ogromny problem związany z pojemnością akumulatorów. 

Czemu o tym wspominamy? Ponieważ powinno uświadomić Ci to, że czas najwyższy zainwestować w stację ładowania do samochodów elektrycznych. Pozwoli Ci to wyprzedzić konkurencyjne obiekty i przyciągnąć do siebie dużo bardziej zamożnych gości. Postaw więc na technologię i poznaj nieszablonowe rozwiązania Alumast. 

Jak wybrać odpowiedni zestaw? 

W ofercie profesjonalnych producentów lub dystrybutorów stacji ładowań samochodów elektrycznych znaleźć można wiele ciekawych rozwiązań. Są to m.in.: 

  • ładowarki standardowe o umiarkowanej mocy, 
  • superszybkie urządzenia pozwalające uzupełnić akumulatory w krótkim czasie, 
  • konstrukcje umożliwiające ładowanie dwóch aut w jednym momencie. 

Niemniej jednak wszystko zależy od ulokowania parkingu obiektu. Co, jeśli nie oferujesz podjazdu pod sam budynek? Standardową opcją wydają się stacje stacjonarne. Możesz jednak pójść o krok dalej, inwestując w stacje ładowań samochodów elektrycznych, które ukryte zostały w słupach oświetleniowych. 

Montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych – co warto wiedzieć

Samodzielny montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych jest niemożliwy. Jest to proces, który musi zostać przeanalizowany pod kątem wydajności instalacji elektrycznej. Realizacja montażu takich urządzeń musi być również przeprowadzona przez specjalistów z kompetencjami i uprawnieniami. Biorąc pod uwagę konstrukcje oferowane przez Alumast, koniecznie należy szukać ekspertów wyposażonych w odpowiednie narzędzia i z doświadczeniem. Pozwoli to wyeliminować wszelkie komplikacje i zagwarantuje efektywność podejmowanych działań oraz bezpieczeństwo.

Masz pytania lub chcesz upewnić się, że Twoja decyzja będzie zadowalająca? Pamiętaj, że specjaliści Alumast są do dyspozycji i chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania. Skorzystaj z ich profesjonalnego wsparcia i ciesz się z otrzymanych rezultatów.

undefined

Podobał Ci się ten wpis?

Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Ile głosów: 1

Bądź pierwszy, który oceni ten artykuł 🙂

Przepraszamy, że ten artykuł nie był dla Ciebie przydatny 🙁

Ale możemy go poprawić!

Możesz nam napisać jak możemy uczynić go lepszym?

Przeczytaj inne:
113 kW ile to KM (koni mechanicznych)?

113 kW po przeliczeniu na konie mechaniczne to 153,68 KM, a po przeliczeniu na brytyjskie konie mechaniczne to 151,57 BHP...

Zamknij