Leasing jako rodzaj finansowania środka trwałego w firmie

Zakładasz własną działalność i niezbędny jest Ci samochód? Nie musisz przejmować się kosztami związanymi z jego zakupem. Mamy dla Ciebie propozycje, która przypadnie Ci do gustu!

Prowadzenie przedsiębiorstwa to spore wyzwanie. Wiąże się ze sporymi wydatkami, a także koniecznością skrupulatnej organizacji. Żaden właściciel firmy nie wyobraża sobie prowadzenia działalności bez obecności pojazdu. Jest to produkt, który w znaczący sposób ułatwia codzienne funkcjonowanie, a także powoduje, że wykonywanie obowiązków staje się bezproblemowe. Niemal każdego dnia konieczne jest dojechanie na spotkanie bądź wykonanie zlecenia. Wówczas auto dostawcze w leasing sprawdza się idealnie. Jego zastosowanie powoduje, że można uniknąć spóźnień oraz tłoku związanego z korzystaniem z komunikacji miejskiej. Podróż nie zajmuje zbyt dużo czasu i co istotne można samemu wybrać godzinę, o której chce się wyjechać. Tego typu opcja niesie ze sobą konieczność poniesienie wysokiego kosztu. W takich przypadkach płynność finansowa oraz stabilność budżetu może zostać zaburzona. Nie chcąc jednak tracić korzyści z przemieszczania się tym środkiem transportu wystarczy wybrać rozwiązanie w postaci leasingu na samochód dostawczy (https://cls.pl/dla-transportu/). Jest to opcja, która daje całkowitą swobodę jeśli chodzi o użytkowanie pojazdu, a co najbardziej atrakcyjne osoba zainteresowana nie musi dokonywać zakupu. Podczas trwania zobowiązania auto dostawcze w leasing pozostaje własnością instytucji finansowej, a klient ma do niego prawo, dzięki wpłacie początkowej, a także regularnie opłacanych składkach leasingowych.

Rynek oferuje wiele rodzajów leasingu, co powoduje, że znacznie trudniej podjąć wybór satysfakcjonujący. Wynika to przede wszystkim z ograniczonej wiedzy w tym temacie. Chcąc dobrać dla siebie rozwiązanie najbardziej adekwatne do potrzeb oraz oczekiwań wystarczy skorzystać z profesjonalnych porad oferowanych przez przedsiębiorstwo CLS. Jest to firma, która posiada ogromne doświadczenie w selekcji dostępnym opcji i ich dopasowaniu do odbiorców. Ponadto owocna i wieloletnie współpraca z wieloma instytucjami finansowymi sprawia, że możliwe jest negocjowanie cen oraz warunku zawiązywanych umów. Aspekt ten korzystnie wpływa na zainteresowanie usługami przedsiębiorstwa, a co za tym idzie jego pozycje wśród konkurentów. Dodatkowym atutem CLS jest strona internetowa, która w trosce o wygodę użytkowników została podzielona na kategorie umożliwiające szybkie odszukanie interesującego produktu.

Podobał Ci się ten wpis?

Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ile głosów: 0

Bądź pierwszy, który oceni ten artykuł 🙂

Przepraszamy, że ten artykuł nie był dla Ciebie przydatny 🙁

Ale możemy go poprawić!

Możesz nam napisać jak możemy uczynić go lepszym?

Przeczytaj inne:
966 KM ile to kW (kilowatów)?

966 KM po przeliczeniu na kW (kilowaty) to 710,29 kW, a po przeliczeniu na brytyjskie konie mechaniczne to 952,77 BHP...

Zamknij