Jak wybić się nad konkurencję? Wykorzystaj stacje ładowania samochodów elektrycznych

Prowadząc biznes na konkurencyjnym rynku, warto szukać rozwiązań, które wyróżnią Twoja działalność na tle pozostałych firm. Świetnym przykładem na to mogą być m.in. obiekty noclegowe usytuowane w popularnych kurortach turystycznych, np. nad morzem lub w górach. Jak poradzić sobie w takich momentach? Inwestując w technologie rozwiązujące problemy gości i klientów np. przy pomocy takich urządzeń, jak stacja ładowania samochodów elektrycznych. Sprawdź, jak wiele zastosowań posiada ogólnodostępna ładowarka i jak wiele możliwości masz do dyspozycji. 

Nowoczesna stacja ładowania samochodów elektrycznych

Ładowarki dla aut elektrycznych są coraz chętniej montowane w wielu ogólnodostępnych miejscach. Przestają zatem one zaskakiwać i można uznać, że ich obecność staje się powszechna. Warto jednak zauważyć, że na rynku wciąż pojawiają się coraz nowocześniejsze konstrukcje, np. dostępne w ofercie Smartpole-charger.eu. Jest to połączenie ładowarek i słupów oświetleniowych. Co ciekawe, są to urządzenia, które oferują ogromne możliwości personalizacji, np. rozbudowę funkcjonalności i instalację routera Wi-Fi lub czujnika ruchu. 

Słupy oświetleniowe z ładowarkami można również spersonalizować pod kątem wyglądu. Dzięki temu dopasowanie ich designu do otoczenia lub urozmaicenie go nie powinno być trudne, kosztowne i czasochłonne. 

Zastosowanie stacji ładowania samochodów elektrycznych w słupie oświetleniowym

W jakich przypadkach ładowarka dla aut na prąd sprawi, że firma stanie się o wiele bardziej atrakcyjna? Na liście działalności, które mogą w ten sposób uatrakcyjnić swój obiekt, znajdują się m.in. takie przedsiębiorstwa jak:

  • galerie handlowe;
  • prywatne parkingi;
  • kina, teatry i muzea;
  • obiekty noclegowe;
  • stacje benzynowe;
  • biurowce wynajmujące powierzchnię handlowo-usługową. 

Oczywiście powyższa lista jest jedynie przykładowa. Stacje ładowania samochodów elektrycznych można wykorzystać w każdej firmie – nawet jeśli ładowarki mają być dostępne wyłącznie do dyspozycji pracowników. Jak wspomnieliśmy w poprzednim akapicie, wyposażone są one w możliwość blokady z użyciem technologii RFID. Nikt niepowołany nie będzie mieć zatem dostępu do ładowarek. 

Zastanawiasz się nad tym, czy Twój obiekt spełni odpowiednie wymogi techniczne? Chcesz upewnić się, że Twój wybór jest słuszny lub potrzebujesz wsparcia zakupowego? Zespół Smartpole-charger.eu pomoże z każdym problemem – niezależnie od tego, czy dopiero wybierasz stację ładowań, czy czekasz na odbiór zamówionych urządzeń. Więcej szczegółów (razem z danymi kontaktowymi) znajdziesz na stronie internetowej.

Podobał Ci się ten wpis?

Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ile głosów: 0

Bądź pierwszy, który oceni ten artykuł 🙂

Przepraszamy, że ten artykuł nie był dla Ciebie przydatny 🙁

Ale możemy go poprawić!

Możesz nam napisać jak możemy uczynić go lepszym?

Przeczytaj inne:
773 KM ile to kW (kilowatów)?

773 KM po przeliczeniu na kW (kilowaty) to 568,38 kW, a po przeliczeniu na brytyjskie konie mechaniczne to 762,41 BHP...

Zamknij