Hurtownia części do niemieckich samochodów

Mercedes, AUDI, czy BMW, to jednej z najbardziej rozpoznawalnych nie tylko niemieckich, ale ogólnoświatowych marek w świecie motoryzacji, w świecie produkcji samochodów. Kto nie marzył o AUDI lub BMW? Możliwość podjechania takim samochodem w przeszłości pod dyskotekę oznaczało bycie kimś.

Obie marki samochodów cechuje podobnie, jak Mercedesa wysoka niezawodność i wytrzymałość. W świecie motoryzacji wiele osób uważa niemieckie marki samochodów za najbardziej trwałe i niezawodne. Niestety niemieckie marki mają jednak jeden wielki szkopuł. Cena części zamiennych do różnego rodzaju modeli AUDI, czy też BMW bywa zaskakująco wysoka. Niestety kupując starsze i używane modele tych marek można liczyć się z tym, iż przyjdzie czas, kiedy będzie trzeba udać się do mechanika i wymienić trochę części i podzespołów. Nastawiając się na wizytę u mechanika warto zacząć wcześniej oszczędzać, aby nie doznać szoku inie być zaskoczonym.

Wiele osób posiadających AUDI i BMW zrzesza się w specjalnych klubach i stowarzyszeniach dzięki czemu osoby te mogą wymieniać się informacjami nie tylko na temat swoich samochodów, swoich motoryzacyjnych przeżyć i przygód, ale również najtańszych mechaników świadczących usługi naprawy dla marek BMW i AUDI. Część posiadaczy powyższych marek niejednokrotnie próbuje napraw swoich ukochanych samochodów na własną rękę próbując zaoszczędzić nie tylko na robociźnie mechanika, ale również różnych dodatkowych prowizjach doliczanych do zakupu części. Dla zakupu części samochodowych dobrym rozwiązaniem jest ich zakup poprzez sklep lub sklep internetowy. Część jednak osób woli wybrać inne rozwiązanie. Tym rozwiązaniem może być hurtownia części motoryzacyjnych lub internetowa hurtownia części do AUDI i BMW. Członkowie klubów i stowarzyszeń związanych z markami BMW i AUDI mogą czasami liczyć na specjalne zniżki lub robiąc wspólnie zakupy większej ilości części mogą liczyć na specjalne rabaty udzielane przez sprzedającego.Bez wątpienia zakup w hurtowni jest tańszy, gdyż nabywca oszczędza na prowizji sklepu detalicznego, a przy niektórych częściach wysokość prowizji może osiągać kwotę ponad 100 złotych.

Myśląc o zakupie modeli AUDI lub BMW warto najpierw przejrzeć rynek części zamiennych do tych samochodów. Z reguły z częściami nie mają problemu właściciele nowych bryk, gdyż marki takie, jak AUDI i BMW w pierwszych latach użytkowania gwarantują wysoką bezawaryjność. Problemy zaczynają się wraz z wiekiem pojazdów. Może zdarzyć się, że naprawa niektórych wiekowych modeli AUDI lub BMW będzie znacznie przewyższać wartość rynkową samochodu, a co za tym idzie, naprawa może być sposobem na podwojenie wartości samochodu. Decydując się na starsze modele BMW i AUDI warto mieć chociaż podstawową znajomość zasad mechaniki, gdyż to umożliwi samodzielne naprawy podstawowych zespołów samochodu i zdecydowanie obniży koszty eksploatacji pojazdów związane z naprawami.

AUDI i BMW, to również wysoka gwarancja bezpieczeństwa podróżujących nimi osób, dlatego warto zadbać, aby klocki hamulcowe i inne podzespoły pojazdu zawsze były sprawne i pozwalały na odpowiednie reakcje na drodze.

Autor:
Artykuł został przygotowany przez firmę GawełMoto.pl – profesjonalną hurtownię motoryzacyjną z częściami samochodowymi z Warszawy.

Podobał Ci się ten wpis?

Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ile głosów: 0

Bądź pierwszy, który oceni ten artykuł 🙂

Przepraszamy, że ten artykuł nie był dla Ciebie przydatny 🙁

Ale możemy go poprawić!

Możesz nam napisać jak możemy uczynić go lepszym?

Przeczytaj inne:
154 KM ile to kW (kilowatów)?

154 KM po przeliczeniu na kW (kilowaty) to 113,24 kW, a po przeliczeniu na brytyjskie konie mechaniczne to 151,89 BHP...

Zamknij