Jak uruchomić samochodowy monitoring GPS?

Instalacja monitoringu GPS w samochodzie może mieć bardzo duże korzyści. Za chwilę wymienimy najważniejsze z nich, powiemy też w jaki sposób możemy przeprowadzić instalację takiego systemu samodzielnie. Nie jest to trudne, dlatego też bez problemu poradzi sobie z tymi czynnościami nawet zupełny laik. Zapraszamy do lektury. Czytaj dalej Jak uruchomić samochodowy monitoring GPS?

Kiedy warto zdecydować się na wynajem krótkoterminowy samochodów?

Z usług wypożyczalni samochodów korzysta coraz więcej osób. Wszystko to za sprawą bogatej floty pojazdów oraz oferowanych usług zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm. Chętnie wybierany jest wynajem krótkoterminowy, dlatego w artykule przybliżymy wszystkie korzyści związane z krótszym okresem wynajmu samochodu.

Czytaj dalej Kiedy warto zdecydować się na wynajem krótkoterminowy samochodów?

Gokarty – początek motoryzacyjnej pasji!

– Chcę zostać strażakiem! A ja lekarzem! Ja będę pracował w biurze, jak mój tata! – dziecięce marzenia o przyszłości są bardzo różne. Kto ich nie miał? Dzieci jednak nie zawsze wiedzą, jak zrealizować swoje pomysły. Dla tych, którzy zastanawiają się, jak zostać rajdowcem, powstał ten tekst. Czytaj dalej Gokarty – początek motoryzacyjnej pasji!

Najpopularniejsze modele aut w Polsce i na świecie

Jakie są najpopularniejsze modele aut w Polsce i nie tylko?

Czytaj dalej Najpopularniejsze modele aut w Polsce i na świecie

Na co zwrócić uwagę przy zakupie auta poleasingowego?

Zdecydowałeś się na zakup auta używanego? Sprawdź na co zwrócić uwagę w przypadku aut poleasingowych Czytaj dalej Na co zwrócić uwagę przy zakupie auta poleasingowego?

Jakie Fordy cieszą się w Polsce największą popularnością?

Jedną z najpopularniejszych marek samochodów na naszym rynku jest Ford.

Czytaj dalej Jakie Fordy cieszą się w Polsce największą popularnością?

Co robić po zdarzeniu drogowym?

Każdy kierowca powinien liczyć się z ryzykiem kolizji lub wypadku drogowego. Nie możemy przewidzieć każdej sytuacji. Ważne jest to, aby w takich chwilach nie stracić opanowania, co jest bardzo trudne. Może zdarzyć się tak, że na skutek wypadku osoby znajdujące się w pojeździe zostaną ranne. Istotne jest to, aby znać zasady pierwszej pomocy. W przypadku lekkiej stłuczki często nie ma konieczności wzywania policji – należy jednak bezwzględnie sporządzić oświadczenie o winie. Poniżej umieszczono praktyczne wskazówki. Czytaj dalej Co robić po zdarzeniu drogowym?

Leasing jako rodzaj finansowania środka trwałego w firmie

Zakładasz własną działalność i niezbędny jest Ci samochód? Nie musisz przejmować się kosztami związanymi z jego zakupem. Mamy dla Ciebie propozycje, która przypadnie Ci do gustu!

Czytaj dalej Leasing jako rodzaj finansowania środka trwałego w firmie

Jak wykorzystać monitoring GPS dla floty pojazdów?

Różne firmy, które posiadają duże floty pojazdów, muszą korzystać z systemów, które pozwolą im utrzymać je w ryzach. Pracownicy bowiem wykorzystują firmowe auta w różnych celach, często zatrzymują się po drodze by załatwić osobiste sprawy, zrobić zakupy, załatwić coś w urzędzie i tak dalej.

Czytaj dalej Jak wykorzystać monitoring GPS dla floty pojazdów?

Co warto wiedzieć o wypowiedzeniu umowy OC?

Kiedy wolno, a kiedy nie można wypowiedzieć umowy OC? Czy wypowiedzenia ma prawo dokonać jedynie właściciel pojazdu mechanicznego? O czym musi pamiętać, by jego wniosek został rozpatrzony poprawnie? Przeczytaj artykuł i poznaj najważniejsze regulacje dotyczące rezygnacji z obowiązkowej polisy OC. Sprawdź też, w jaki sposób znaleźć nową, lepszą. Czytaj dalej Co warto wiedzieć o wypowiedzeniu umowy OC?